top of page

Poznaj nas

Poznaj nas

Nasza historia

Historia szkoły Codeaccess zaczyna się od refleksji naszych założycieli na temat trudności obrania właściwej ścieżki kariery:

Każdy po studiach chciałby móc cieszyć się dobrze płatnym zawodem, jednak możliwości na rynku są ograniczone, a kariery do uzyskania zarobków - bardzo długie i męczące.  

Code access w tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza kod dostępu. Kod dostępu, który w tym przypadku oznacza otwarcie możliwości na naukę progamowania. Nasza szkoła jest najlepszym wyborem na odbycie szkolenia, ponieważ oferujemy najwyższej jakości kursy programowania, które pozwolą Ci rozwinąć swoje umiejętności i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

Studenci w klasie komputerowej
Nauczyciel z uczniami

Nasza kadra nauczycielska to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy posiadają bogate doświadczenie zawodowe i są zawsze gotowi do pomocy i wsparcia. Dzięki temu możemy zagwarantować, że nasze kursy są zawsze na najwyższym poziomie.

Nasze kursy są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania, od początkujących po zaawansowanych programistów, co pozwala na indywidualne dopasowanie nauki do potrzeb każdego uczestnika.

Nasza szkoła oferuje także elastyczne formy nauki, takie jak kursy online, dzięki czemu możesz dostosować naukę do swojego rytmu i harmonogramu.

Dlaczego
Codeaccess?

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Kurs programowania Codeaccess pozwoli na przyswojenie absolutnie kluczowych informacji, które będą miały realne przełożenie na atrakcyjność kandydata na rynku pracy IT. 

Oprócz tego, oferujemy także możliwości praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy, dzięki czemu będziesz mieć okazję wykorzystać swoje umiejętności w rzeczywistych projektach.

Na koniec, nasza szkoła jest stale aktualizowana i dostosowywana do zmieniających się potrzeb rynku, tak aby zagwarantować, że nasze kursy są zawsze na czasie i odpowiadają na potrzeby rynku pracy.

Wszystko to sprawia, że nasza szkoła jest najlepszym wyborem na odbycie szkolenia i rozwijanie swoich umiejętności programistycznych.

Kobieta w pracy
bottom of page