top of page

Postęp i innowacje na Google Cloud Next

Konferencja Google Cloud Next zaprezentowała najnowsze postępy i innowacje. W ciągu 8 miesięcy od poprzedniego wydarzenia, Google dokonało ogromnego postępu, wprowadzając ponad tysiąc usprawnień produktowych w Google Cloud i Google Workspace. Szkolenia Genna przeprowadzane były miliony razy, co przyczyniło się do pozycjonowania Google jako najszybciej rozwijającego się dostawcy chmury.

 
 

Ulepszenia produktowe

Ponad tysiąc usprawnień wprowadzono w Google Cloud i Google Workspace, a szkolenia Genna przyciągnęły miliony uczestników.

 

Model Gemini

Najnowsza wersja modelu Gemini 1.5 Pro oferuje ulepszoną wydajność i zdolność do rozumienia długiego kontekstu, co otwiera nowe możliwości dla przedsiębiorstw.

 

Zastosowania w firmach

Firmy takie jak McDonald's, Deutsche Bank czy Mayo Clinic wykorzystują nową wersję modelu Gemini do tworzenia innowacyjnych aplikacji opartych na sztucznej inteligencji w Google Cloud.

 

Transformacja operacyjna

Google wprowadziło wiele ulepszeń, koncentrując się na transformacji operacyjnej i przekształceniach wiodących firm w liderów w dziedzinie cyfrowej i sztucznej inteligencji.

 

Inteligentne agenty

Nowo wprowadzone inteligentne agenty pomagają w osiąganiu celów i transformują różne branże, od finansów po opiekę zdrowotną.

 

Współpraca z klientami

Współpraca Google z klientami przyczyniła się do tworzenia nowej ery generatywnej sztucznej inteligencji opartej na otwartej platformie. To nowy sposób na korzystanie z chmury.

 

Podsumowanie

Sztuczna inteligencja oferuje ogromny potencjał, ale także stawia przed firmami wiele wyzwań związanych z zarządzaniem danymi, bezpieczeństwem i etyką.

 

4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page