top of page

Web Developer

3540 PLN

108 godzin

Zarezerwuj!

O kursie

Kurs pozwoli na tworzenie stron internetowych od podstaw w standardzie Html 5, CSS 3, JavaScript, DOM, Bootstrap. Zajęcia są prowadzone przez trenera na rzecz maksymalnie 15-osobowej grupy. Taka forma szkolenia jest najbardziej efektywna ze względu na możliwość zarówno pracy zespołowej jak i indywidualnej z trenerem podczas każdych zajęć. Uczestnik wypracuje sobie umiejętności, które może na bieżąco weryfikować z kolegami z grupy lub osobą prowadzącą zajęcia.

Kurs obejmuje CSS 3 od podstaw z selektorami, kaskadowością, dziedziczeniem, jednostkami, typografią etc. Pozwoli na rozmieszczenia swobodnie elementów na stronie dzięki zaawansowanym właściwościom CSS 3 w tym box-model, box-sizing, float, kompleksowe formularze wraz z validacją błędów. Kursant nauczy się tworzyć od podstaw strony internetowe, wizytówka, osobiste portfolio, blog.

Opanuje on również podstawy JavaScript włączając w to: zmienne, instrukcje warunkowe, pętle, funkcje, tablice, obiekty, prototypy. Przerobione zostaną także zaawansowane zagadnienia JavaScript jak scope, closure, event loop, wykorzystanie this, hoisting, przestrzeni nazw.

W ramach kursu uczestnik realizuje dwa projekty praktyczne, które stanowią jego pierwsze profesjonalne portfolio programistyczne. Zgodnie z planem nauczania, kurs trwa 108 godziny zajęć z Trenerami. Czas trwania to około 5-6 miesięcy, w zależności od tempa realizacji materiału przez kursanta.

bottom of page